="http://freshmusic.com.pl/xannstat/xannstat.php?status=noscript" alt="" border="0" width="1" height="1" />
  • social
  • social
  • Zobacz Nas na:

NASZA OFERTA

img
Zespół FreshMusic

Dla nas muzyka jest najważniejsza, dlatego postanowiliśmy połączyć zespół muzyczny z DJ’em dzięki temu na naszych imprezach króluje muzyka. Staramy się robić maksymalnie krótkie przerwy między blokami aby maksymalnie wykorzystać czas na zabawę . Grając w składzie 3-osobowym: Wokalistka, Wokalista instrumentalista ora DJ, jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie Państwa gusta muzyczne. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, wokal damski i męski dla lubiących żywą muzykę oraz DJ’a który zagra największe przeboje, a także zadba o jakość nagłośnienia oraz oświetlenia scenicznego.


Posiadamy bogaty repertuar polski i zagraniczny, który obejmuje niezapomniane przeboje od lat 60, 70- tych aż po najnowsze hity. Staramy się dobierać repertuar tak, aby każdy z gości znalazł coś dla siebie. Dopełnieniem jakości naszych usług jest najnowszy sprzęt nagłaśniający wiodących firm oraz nowoczesne efekty audio-wizualne które urozmaicą Państwa przyjęcie.


- kolorowe oświetlenie ledowe, ruchome głowy,kolorowe lasery (dowolna kolorystyka, ciekawe efekty i animacje uwielbiane przez dzieci)
- projektor multimedialny z ekranem do karaoke, prezentacji zdjęć oraz filmu.
- wytwornica "ciężkiego dymu"
- wytwornica baniek mydlanych

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zawsze proponujemy spotkanie podczas którego pomagamy i omawiamy wspólnie szczegóły przyjęcia. Według Waszych życzeń dobieramy odpowiednią muzykę, oraz długości bloków muzycznych. W przypadku wesela, zawsze wykorzystujemy nasze cenne doświadczenie aby jak najlepiej pomóc Młodej Parze.

KONTAKT Z NAMI

ZOBACZ NAS NA:

FRESHMUSIC TO:

Energia, pasja i oryginalność, doskonały kontakt z publicznością, oraz najlepsza muzyka sprawiają że zabawa w naszym towarzystwie jest niezapomniana!

WIZYTÓWKA QR

Użyj skanera kodów QR w smartfonie aby zapisać naszą wizytówkę.

NASZA WIZYTÓWKA QR