="http://freshmusic.com.pl/xannstat/xannstat.php?status=noscript" alt="" border="0" width="1" height="1" />
  • social
  • social
  • Zobacz Nas na:

DODATKOWE ATRAKCJE NA PRZYJĘCIE

img
Pokaz Laserowy

Dzięki wykorzystaniu kolorowego lasera RGB wysokiej mocy możemy stworzyć niesamowitą atmosferę na Państwa przyjęciu. Na specjalne życzenie przy użyciu interfejsu ILDA możemy zaprogramować laser aby wyświetlał dowolną animację w różnych kolorach np. imiona pary młodej bądź nazwę firmy. Zapraszamy do galerii aby zobaczyć przykładowe efekty prezentowane przez Laser RGB.

img
Wytwornica ciężkiego dymu

Jako dodatkową atrakcję przyjęcia proponujemy wytwornicę ciężkiego dymu, dającą piękny efekt gęstych chmur pod nogami. Dym unosi się na wysokości 20-30cm i stwarza niesamowity efekt tańca w obłokach, niejednokrotnie można go było zaobserwować np. w Tańcu z gwiazdami” Szczególnie polecamy tą atrakcję Młodej Parze na pierwszy taniec dając niezapomniane wrażenia.

img
Karaoke SHOW

W trakcie imprezy z przyjemnością zorganizujemy profesjonalne karaoke. Na dużym ekranie wyświetlamy teksty piosenek, a muzykę odtwarzamy z renomowanego nagłośnienia. Ciekawostką jest fakt, że dodatkowo możemy nagrać wokal i przesyłać go w formie mp3 po zakończeniu imprezy. To fantastyczna pamiątka dla gości, którzy z zaskoczeniem i rozbawieniem słuchają później wykonań swoich ulubionych piosenek.

img
Weselny Mix na pierwszy taniec

Coraz więcej Młodych Par decyduje się na nietypowe rozwiązania choreograficzne podczas pierwszego tańca. Bardzo modny jest tak zwany Mix Weselny. Jest to połączenie kilku utworów muzycznych, z reguły o różnym klimacie muzycznym. Często wykorzystywany jest tutaj patent z zacinaniem się płyty z muzyką. Na początku Para Młoda zaczyna spokojnie do wolnej muzyki, która później przechodzi w coś bardziej szalonego. Mix Weselny to rozwiązanie dla osób z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Oferujemy wykonanie takiego mixu na Państwa pierwszy taniec.

img
Zabawy i konkursy

W trakcie przyjęcia proponujemy różnorodne zabawy i konkursy które prowadzone są na wysokim poziomie, dające ogromną dawkę humoru. Zabawy i konkursy przez nas prowadzone przyczyniają się do przełamania barier i zapoznania się poszczególnych uczestników imprezy. Pełną listę zabaw i konkursów prezentujemy na spotkaniu.

tance
Pokaz tańca towarzyskiego

Chciałbyś uatrakcyjnić wesele pokazem tańca? Zaserwuj gościom niezapomnianą ucztę dla oka i zmysłów. Dostosujemy charakter i styl tańca do wymogów imprezy. Chcielibyście Państwo nadać smaku Swojej imprezie…?? Oferta pokazów tańca jest stworzona specjalnie dla Was i może okazać się świetnym uatrakcyjnieniem każdego wieczoru. Przygotujemy dla Państwa odpowiednio dopasowany pokaz od klasycznego tanga, poprzez stylowe tańce balowe - walce aż po gorące, kubańskie rytmy chachacha czy rumby. W ramach pokazu możliwa jest również animacja taneczna dla gości. Pokaz tańca może być również wspaniałym pomysłem jako dodatek do podziękowania dla Rodziców, bądź prezentem dla Pary Młodej. Wszystkie ceny pokazów są ustalane indywidualnie. Zależą od miejsca, rodzaju występu, ilości tancerzy, czasu trwania występu i daty. >>> KLIKNIJ W MINIATURĘ ABY ZOBACZYĆ FILM.

img
Kuligi i ogniska z muzyką biesiadną

W okresie zimowym proponujemy Państwu kuligi z możliwością zorganizowania ich również nocą z oświetleniem i pochodniami. Trasa biegnie przez malownicze tereny Karkonoszy, gdzie możemy rozkoszować się pięknymi widokami. Pęd koni, dźwięk dzwonków, pochodnie i wspaniałe widoki wprowadzą Państwa w doskonały nastrój. Po kuligu zapraszamy na wspólne ognisko, podczas którego wystąpi Akordeonista z Wokalistką w strojach góralskich. Zapewniamy śpiewniki z piosenkami biesiadnymi.

INFORMACJA

Wszystkie usługi dodatkowe możemy dowolnie łączyć na Państwa przyjęciu.

KONTAKT Z NAMI

ZOBACZ NAS NA:

FRESHMUSIC TO:

Energia, pasja i oryginalność, doskonały kontakt z publicznością, oraz najlepsza muzyka sprawiają że zabawa w naszym towarzystwie jest niezapomniana!

WIZYTÓWKA QR

Użyj skanera kodów QR w smartfonie aby zapisać naszą wizytówkę.

NASZA WIZYTÓWKA QR